רכישת דירה בתמא 38

שוק הנדל”ן בארץ מציע כיום עשרות דירות למכירה בפרויקטים של בנייה במסגרת תמא 38. במסגרת רכישת דירה בתמא 38 לוקחים מבנה מגורים ישן ומחזקים אותו או בונים עליו מחדש, תמורת הוספה של דירות. לכן, עסקת רכישה של דירה בתמא 38 היא לרוב משתלמת ביותר מבחינה כלכלית לרוכשים עתידיים.

מדוע? מפני שהדירות החדשות שנבנות מוצעות למכירה במחיר נמוך יותר ב-7 עד 15 אחוזים בממוצע, מדירות דומות בבניין חדש לגמרי ומאפשרות מגורים בדירה חדשה במחיר סביר ביחס לשוק. אולם, יש לנקוט משנה הזהירות כשמגיעים לשלב של רכישת הדירה ולהסתייע בשירותיו של עו”ד מסחרי במרכז הבקיא בתחום, דוגמת עו”ד יריב גוטמן.

קניית דירה מקבלן במסגרת פרויקט תמא 38, שונה בתכלית מקנייה של דירה חדשה מקבלן או מקנייה של דירה יד שנייה, בהן יש לקונה את הזכות לרשום הערת אזהרה לטובתו ולהבטיח את זכויותיו הקנייניות והחוזיות בדירה. תוכלו לפנות אל משרד עו”ד הסכמי מכר בו יש עורכי דין מס רכישה אשר ישמחו לתת לכם ליווי משפטי והכוונה במהלך ביצוע רכישת דירה בתמא 38.

מה ניתן לעשות?
בעת רכישת דירה בתמא 38, יש לבדוק מספר תנאים מרכזיים, ביניהם: מהו הניסיון הקודם של היזם בפרויקטים דומים והאם הקבלן הוא קבלן רשום. יש לבחון את ההסכם בין הקבלן לדיירי הבניין אצל משרד עו”ד הסכמי מכר ולעקוב אחר קיום תנאי ההסכם על ידי הקבלן, קצב התקדמות הבניה, מתן ערבויות ובטחונות, קנסות בשל איחורים ועוד.

בנוסף, יש לבחון את חוזה הרכישה על ידי עורכי דין מס רכישה, תוך מתן דגש על היבטי המיסוי, ובמידה ואתם רוצים לקבל משכנתא חשוב לבצע בדיקה מול הבנק לצורך הבטחה וקיום התנאים לקבלת המשכנתא.
 
פנו לעורך דין מומחה
הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות הוא לפנות אל עו”ד יריב גוטמן, עו”ד מסחרי במרכז. תוכלו להיות שקטים שתקבלו מענה מפורט והסבר על כל תהליך רכישת דירה בתמא 38, כולל הדרכים הבטוחות לרכישת הדירה וכיצד לרשום אותה על שמכם ולהבטיח את זכויותיכם וכספיכם.
Call Now Button