עורכי דין דמי מפתח

זכות הדיירות המוגנת קבועה בחוק הגנת הדייר משנת 1972 והיא שונה בתכלית מזכות השכירות הרגילה. דמי מפתח הם תמורה שמשולמת עבור קבלת זכות הדיירות המוגנת, המהווה סוג מיוחד של שכירות. בשוק עורכי הדין בישראל, עורכי דין דמי מפתח בקיאים ומנוסים בתחום מורכב זה.

דיירות מוגנת מעניקה לדייר המוגן הגנה מפני פינוי מהמושכר (אלא אם מתקיימות עילות הפינוי שבחוק) ותשלום דמי שכירות נמוכים. דייר מוגן רשאי להציע את זכותו במושכר למכירה על פי תנאי החוק, ויש לקבל את הסכמת בעל הדירה לעסקה וכן לאשר את ההסכמות הכתובות אצל עורך דין חוזי מכר במרכז מומלץ – עו”ד יריב גוטמן.

דיירות מוגנת היא נושא סבוך, ולכן מומלץ לפנות בכל שאלה אל עו”ד יריב גוטמן, שהוא עורך דין חוזי מכר במרכז וכן עורך דין חוזים במרכז, המבין את התחום על בוריו ויוכל לספק לכם מענה משפטי מלא ומקיף כמו עורכי דין דמי מפתח אחרים.

מהו גובה דמי המפתח?
עורכי דין דמי מפתח נתקלים לא אחת בשאלה זו, אולם החוק לא נותן תשובה בנוגע לאופן החישוב של דמי המפתח. בעסקה בה נמכרת זכות הדיירות המוגנת הצדדים יכולים להסכים ביניהם על סכום מסוים ולהעלות זאת על הכתב באמצעות עורך דין חוזים במרכז. במידה שאין הסכמה, עורכי דין דמי מפתח ימליצו על הליך שמאות להערכת גובה דמי המפתח.

רכישת דירה מכונס נכסים
עורך דין רכישת דירה מכונס נכסים, מטפל במקרים לפיהם אל כונס הנכסים מגיעות דירות אשר בעליהן הפרו את ההתחייבות לבנק ולא הצליחו לעמוד בתשלומי המשכנתא שקיבלו. במקרים אלה, על הבנק לנקוט בצעדים משפטיים לגבייה. ככל ובעלי הנכס חסרי יכולת כלכלית לפרוע את החוב, הנכס עובר הליך שעבוד וכונס הנכסים מנהל את הליך המכירה שלו.

ככלל, עסקה לרכישת דירה מכונס נכסים צריכה להיות בטוחה, מהירה וזולה, אך לפני שאתם רצים להגיש הצעה לכונס נכסים, מומלץ לפנות אל עורך דין רכישת דירה מכונס נכסים, שיבדוק עבורכם היטב אם אכן מדובר בעסקה טובה ומשתלמת.
Call Now Button