עו”ד דיני מקרקעין

בשנת 1969 נחקק בישראל חוק המקרקעין, עליו מבוססים דיני המקרקעין השונים במשפט הישראלי. דיני המקרקעין מסדירים סוגיות שונות הנוגעות לזכויות שימוש בקרקע, בעלות, שכירות, מיסוי מקרקעין, טאבו, מגרשים ועוד.

כאשר אתם מחפשים סיוע משפטי בתחום זה, מומלץ להסתייע בשירותיו של עו”ד דיני מקרקעין או עו”ד דיני מקרקעין במרכז, אשר מתמחים בדיני המקרקעין על החוקים, התקנות והפסיקות השונות שנתקבלו בארץ בתחום זה.

חוק המקרקעין
דיני מקרקעין מוסדרים בחוק המקרקעין, התשכ”ט-1969, וכן בחוקים ובתקנות אשר התווספו לו לאורך השנים. מקרקעין מוגדרים בסעיף 1 לחוק, כ”קרקע, כל הבנוי והנטוע עליה וכל דבר אחר המחובר אליה חיבור של קבע, זולת מחוברים הניתנים להפרדה”. כלומר, מדובר בהגדרה רחבה לפיה, כל עסקה בקרקע היא עסקת מקרקעין, לרבות חוזה שכירות דירה, רכישת דירה מקבלן ועוד.

תחום המקרקעין
כאמור, דיני מקרקעין הוא תחום רחב ביותר, הכולל בחובו נושאים משפטיים רבים וסוגיות שונות כאשר נדרש גם ניסיון של עו”ד דיני חוזים במרכז. מכאן, גם התפקיד של עו”ד דיני מקרקעין חולש על מגוון תחומים, וכולל בין היתר: עסקאות של רכישת דירות מקבלן ומיד שנייה, עריכה של הסכמי מכר והסכמי רכישה, ייצוג מול רשויות המס, טיפול בהסכמי שכירות ועוד. בכל הנושאים הללו ויותר,  מטפל עו”ד יריב גוטמן, שהינו עו”ד דיני חוזים במרכז וכן עו”ד דיני מקרקעין מצוין, המגן בצורה מיטבית על האינטרסים והזכויות של לקוחותיו.

חשוב להדגיש, שכאשר מדובר ברכישת דירה מקבלן, חשוב ביותר לשכור את שרותיו של עו”ד ברכישת דירה מקבלן, הבקיא בתחום המקרקעין אשר ילווה את עסקת המקרקעין לאורך כל ההליך ויעמוד על ההשלכות שעשויות להיות לכל סעיף בחוזה.

עו”ד יריב גוטמן הוא עו”ד דיני מקרקעין במרכז וכן עו”ד ברכישת דירה מקבלן, המהווה דוגמה מנצחת לעורך דין מוביל בתחומו. הידע והניסיון הרב שצבר במשך עשרים שנה בדיני מקרקעין, מעניקים לו יתרון ניכר בייצוג וייעוץ משפטי בנושא. לכן, אם אתם עומדים לבצע עסקה כלשהי במקרקעין, אל תהססו ופנו מיד אל עו”ד יריב גוטמן, שהינו מקצועי ואנושי כאחד!
Call Now Button