משרד עורך דין הסכמי מכר

שוק משרדי עורכי הדין בישראל מורכב ממשרדים גדולים, בינוניים וקטנים העוסקים במגוון תחומי המשפט וכן ממשרדי בוטיק המתמחים בתחום משפט מרכזי אחד.

כאשר אתם פונים אל משרד עורך דין הסכמי מכירה, משרד עורך דין הסכמי רכישה או משרד עורך דין דיני חוזים, תוכלו לקבל ליווי משפטי וייצוג כמוכרים או כרוכשים בעסקאות מקרקעין בכלל ובתחום הנדל”ן למגורים בפרט. עסקת נדל”ן של קנייה או מכירה של דירה, כוללת בחובה התנהלות עם סכומי כסף גדולים, ולכן חובה לבחור משרד עורך דין הסכמי מכר מוביל ואיכותי העוסק בתחום המקרקעין באופן שוטף לרבות בניהול ועריכה של הסכמי מכר.

משרד עורך דין הסכמי מכר מקצועי, דוגמת עו”ד יריב גוטמן, יהווה כתובת שתעזור לכם לוודא כי הסכם מכר הדירה, מעגן את האינטרסים והזכויות שלכם באופן מיטבי (בין אם בצד של המוכר או בצד של הרוכש) ומתייחס גם ליתר ההיבטים הנדרשים דוגמת היבט המיסוי. שוק הנדל”ן מורכב מסוגים שונים של עסקאות מכירה ורכישת דירה, ועליכם לוודא כי משרד עורך דין הסכמי מכר או משרד עורך דין דיני חוזים איתו אתם מתקשרים, הוא בעל ניסיון מעשי בסוג העסקה הספציפי אותה אתם מעוניינים להוציא אל הפועל.

על מה יש לשים דגש?
חשוב להקפיד שכל צד לעסקה יהיה מיוצג על ידי משרד עורך דין הסכמי מכירה או משרד עורך דין הסכמי רכישה מטעמו אשר ילווה אותו בשלבי התהליך.

מעבר לכך, יש מספר פרמטרים נוספים עליהם חובה לשים דגש טרם החתימה על הסכם המכר, ביניהם: בדיקת המצב התכנוני של הנכס, הוצאת נסח רישום ו/או אישור זכויות עדכני, ניהול משא ומתן משפטי על טיוטת ההסכם, הצהרה למס שבח, רישום זכויות בטאבו או במנהל מקרקעי ישראל.

עורך דין מומחה
משרד עורך דין הסכמי מכר של עו”ד יריב גוטמן הינו משרד בוטיק מוביל בתחום המקרקעין, אשר חרט על דגלו להתנהל מול לקוחותיו במקצועיות, אמינות, יסודיות, דיסקרטיות וזמינות. הנכם מוזמנים לפנות כעת אל עו”ד יריב גוטמן ותוכלו להיות בטוחים שלא תתחרטו!
Call Now Button