ליטיגציה בתחום המקרקעין

עו”ד ליטיגציה מקרקעין עוסק בייצוג לקוחות בבית המשפט בהליכים אזרחיים, פליליים ומסחריים שונים. ליטיגציה קיימת במגוון תחומים משפטיים כולל בתחום הפלילי והמשפחתי. עו”ד ליטיגציה מקרקעין מתמחה בייצוג בנוגע לתחום דיני המקרקעין. עליו להיות מומחה בדיני חוזים ובעל ניסיון בניסוח חוזי מקרקעין, על מנת להתמודד היטב בערכאות השונות, עם הפרשנויות של החוזים השונים.

ליטיגטור צריך להיות אמן בהתדיינות ובעל הבנה עמוקה, בדינמיקה המתרחשת באולם הדיונים. בסופו של דבר, תפקידו לשכנע את בית המשפט בטיעוניו של הצד אותו הוא מייצג.

תחומי העבודה

עורכי דין מקרקעין עוסקים מלבד בליטיגציה במגוון תחומים, בין היתר בליווי פרויקטים של רוכשי דירות מקבלן, ליווי בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ”א 38, ייצוג בעסקאות מקרקעין פרטיות ומסחריות, הסכמי מכר ורישום זכויות, הכשרת חריגות בנייה וייעוץ וטיפול במיסוי מקרקעין.

תחום המיסוי כולל אספקטים רבים כגון, מס רכישה, מס שבח, דמי היוון, דמי הסכמה, תשלומים למנהל ועוד. עורך דין מקרקעין ליטיגציה חייב להכיר לעומק את תחומים אלו, כולל מכלול החקיקה בתחום, כמו גם, הפסיקות והתקדימים שנקבעו בעבר. עורך דין מקרקעין ליטיגציה יכול לבצע תכנון מס, באופן שיחסוך כסף רב ללקוח ובאופן שהוא חוקי ולגיטימי, כך שהלקוח לא יתגלגל בהמשך להסתבכות, מול רשויות המס ובתי המשפט.

התדיינות בערכאות השונות

הייצוג של עורכי דין מקרקעין ליטיגציה נדרש בהתדיינויות, הנוגעות לסכסוכים ותביעות בתחום המקרקעין והנדל”ן בבתי המשפט השונים. דוגמא למחלוקות מסוג זה, שיכולה להגיע לבית השפט הוא איחור במסירת דירה יד ראשונה מהקבלן. דוגמא נוספת שנפוצה בתיקי עורכי דין מקרקעין ליטיגציה, הוא תיקים של מחלוקות הנובעות מעסקאות מקרקעין, בגין פרשנות החוזה.

עו”ד ליטיגציה מקרקעין מכוון את הופעותיו, חקירותיו והראיות אותם הוא מציג, לשם הצגת מסלול לוגי, שישכנע את השופט בצדקת הלקוח אותו הוא מייצג. עו”ד ליטיגציה מקרקעין צריך להיות מומחה בדיני חוזים, דיני חברות, דיני משפחה, צוואות וירושות, כמו גם בתחומי הרגולציה של תכנון ובנייה.

עו”ד ליטיגציה מקרקעין מקצועי ומנוסה

אם אתם זקוקים לייעוץ בנוגע לסכסוכי נדל”ן, ייצוג בתביעה של קבלן או כל סכסוך מקרקעין אחר, צרו קשר כאן באתר, עם עו”ד ליטיגציה מקרקעין יריב גוטמן המתמחה בתחום.

עורך דין גוטמן הינו מומחה באומנות של יצירת טיעונים משפטיים מבוססים והצגתם בפני בתי המשפט בצורה מיטבית למען לקוחותיו.

Call Now Button