חוק הגנת הדייר

חוק הגנת הדייר תשל”ב-1972 הינו אסופה של תקנות, שנועדו להסדיר את היחסים בין משכירי נכסים לבין הדיירים המתגוררים בהם. לתקנות אלו יש חשיבות עצומה, שכן הן מעגנות בחוק את החובות של השוכרים והזכויות של הדיירים, בעסקאות מקרקעין – הנחשבות למורכבות והחשובות ביותר שאנשים מבצעים במהלך חייהם. חשוב לזכור שבהרבה מקרים השוכרים והדיירים כלל לא מכירים אלו את אלו ולכן אין מקום להניח כי היחסים הבינאישיים ביניהם ינחו את התנהגותם ויש צורך בחוקים ברורים. מתי צריך את התקנות האלו יותר מתמיד ואיך אני נכנס לתמונה?

חוק הגנת הדייר חשוב במקרה של קונפליקט

באופן אידיאלי, היחסים בין שוכרים לדיירים עוברים ללא תקלות לכל אורך התקופה בה מתגוררים הדיירים בנכס. אולם למרבה הצער, יש מקרים בהם מתעוררים קונפליקטים חריפים בין השוכרים לדיירים ואז עולה הצורך לעיין בתקנות חוק הגנת הדייר ולהיווכח מהי לשון החוק. החיכוכים האלו יכולים להיווצר כבר במעמד חתימת החוזה ובכל זמן נתון, גם לאחר שהדייר מתגורר בנכס זמן רב. חשוב לציין, כי במקרים בהם היחסים בין השוכרים לדיירים עולים על שרטון ובמקרים בהם נוצר קונפליקט, חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין המומחה בחוק הגנת הדייר.

ליווי צמוד של עורך דין מקרקעין יכול להיות המפתח להצלחה בתביעות בבית משפט ולעיתים אף ליישוב סכסוכים מחוץ לו. לכן, ייעוץ משפטי מקצועי, הוא הכרחי בין אם אתם המשכירים ובין אם אתם הדיירים ועורך דין טוב ידאג לאינטרסים שלכם במלואם.

תנו לי להגן על הזכויות שלכם

חלק בלתי נפרד מעבודתו של עורך הדין היא להבין את החוק במלואו ולמצוא את הסעיפים שיכולים להגן על מרשיו בצורה האידיאלית.

כעורך דין מקרקעין, זה בדיוק מה שאני עושה עבורכם וכל זה עם ניסיון עצום בתחום ויחס חם ואישי לכל לקוח. לכן, אם אתם נתקלתם בקושי מול הדיירים או השוכרים ואתם מחפשים מישהו שייקח על עצמו את פתרון הסכסוך על-מנת שתוכלו לשוב לשגרת חייכם, פנו אליי ותיהנו משירות ומקצועיות ללא פשרות.

אל תמתינו שהדברים יסתדרו מעצמם ומצד שני, אל תפילו עסקאות שלא לצורך.
צרו קשר ואלווה אתכם כל הדרך עד לחתימת החוזה המיוחל וגם בתקופת המגורים בנכס.

Call Now Button